DROŻDŻE GORZELNICZE Spirit Ferme, Coobra, Alcotec T3 destylator keg

DROŻDŻE GORZELNICZE Spirit Ferme, Coobra, Alcotec T3 destylator keg

Biłgoraj ul. Wiśniowa, osiedle Polna. Doskonała lokalizacja.

Realizowaną inwestycję w .Ogłoszenia


zł 289 000

Numer Ogłoszenia #10781

Pełny opis


Biłgoraj ul. Wiśniowa, osiedle Polna. Doskonała lokalizacja.

Realizowaną inwestycję wyróżnia korzystne położenie nieruchomości. Domy położone na spokojnym i bezpiecznym osiedlu z łatwym dostępem do centrum. Wygodny dojazd lokalną drogą ok. 70 m od ulicy Polnej.

Wygoda i funkcjonalność:
Budynki zrealizowane w technologii tradycyjnej z materiałów najwyższej jakości według dopracowanych projektów pracowni ARCHI-PROJEKT. Wnętrze do samodzielnego wykończenia i aranżacji według indywidualnych upodobań oraz potrzeb przyszłych nabywców.

Układ funkcjonalno-przestrzenny:
Zgrabny szeregowy dom o atrakcyjnej sylwetce i funkcjonalnym wnętrzu, każdy segment posiada 9m działkę, z garażem wbudowanym w parter budynku. Przeznaczony dla 4-5 osobowej rodziny. Cofnięte, osłonięte łukowym podcięciem wejście, pozwalające zachować prywatność, prowadzi do przedsionka obok którego znajduje się kotłownia. Z usytuowanego centralnie holu przejście prowadzi do znajdującego się w głębi domu przestrzennego pokoju dziennego (z narożnym kominkiem) oraz znajdującej się obok kuchni. Na poddaszu mieści się część sypialna, która zawiera: 3 wygodne sypialnie (sypialnia małżeńska z wydzieloną garderobą) oraz dużą łazienką. Garaż usytuowany jest w poziomie zbliżonym do poziomu terenu. Zaprojektowane zostały dwa rodzaje segmentów: środkowy, skrajny. Możliwe zmiany adaptacyjne.

Ogrzewanie budynku gazem

Powierzchnia całkowita: 192,60 m2
Powierzchnia zabudowy: 101,00 m2.
Powierzchnia użytkowa: 123,20 m2.

Powierzchnia działki mieszkania środkowego: 270,00 m2.

Cena segmentu środkowego: 289 000 zł.

Telefon

000 000 000


Leave a Reply